Přeskočit na obsah
Domů » Blog » ZMĚNA V SYSTÉMU REZERVACÍ A SLEV NA LEKCE

ZMĚNA V SYSTÉMU REZERVACÍ A SLEV NA LEKCE

Milí klienti, jelikož při platbě platební bránou, nebo bankovním převodem na účet studia není možné automatické navrácení peněz na účet klienta ( systém neumí ), rozhodli jsem ve studiu zavést možnost rezervace lekcí pouze s kreditem na uživatelském účtu klienta. Nově je tedy možné zakoupit vstup do studia v hodnotě 220 Kč, 270 Kč, 440 Kč, 540 Kč a 2000 Kč převodem na účet, nebo platební bránou ComGate.  Zakoupíte li vstup v hodnotě 2000 Kč,  systém vám automaticky navýší počet kreditů o 10 % na 2200 kreditů. Sleva 10 %.

Na lekci je tedy možné se od 22.8.2021 rezervovat pouze s dostatečným množstvím kreditů na Vašem uživatelském účtu. Pokud lekci zrušíte v řádném čase –  systém Vám automaticky nahraje kredit zpět na Váš uživatelský účet ve studiu.

Na lekci můžete přijít i bez rezervace, zda je na lekci volno vidíte v rozvrhu –  volno. Tuto lekci pak uhradíte v hotovosti na recepci studia, nebo platební bránou ComGate ( okamžitý převod ).

Ceny lekcí zůstávají, ale mění se systém rezervací a slev na jednotlivé lekce.

Děkujeme za pochopení. Tento krok ušetří spousty práce nám i Vám :-). Klientům, kteří si zakoupili kredit za 2000 Kč do 22.8.2021, navýšíme poměrnou části vzhledem k odcvičeným hodinám.

Pokud je zde prosím někdo, kdo se snažil z lekce odhlásit v řádném termínu ( 4 hod před začátkem lekce ) a systém ho nepustil, prosím kontaktujte nás na tereza@blissyoga.cz.