Časté dotazy

 

1. Jdu poprvé na cvičení? Co je potřeba?

Na všechny druhy cvičení doporučujeme pohodlné oblečení, cvičení probíhá naboso. Ve studiu jsou zdarma k zapůjčení pomůcky ke cvičení. V zázemí je zdarma k dispozici kohoutková voda, balená voda a malé občerstvení lze zakoupit na recepci studia. V případě, že se po lekci budete sprchovat, je nutný vlastní ručník.

2. Je nutné se na lekci rezervovat? Jak zrušit rezervaci?

Na otevřené lekce můžete přijít bez rezervace. Zda je lekce volná, vidíte v rezervačním systému – volno. Rezervace lekce je možná jen po předchozí registraci na webu studia a to s dostatečným množstvím kreditů.

Skupinové otevřené lekce můžete bezplatně zrušit pouze v rezervačním systému ( ne telefonicky, ne SMS nebo emailem ) a to 4 hod před začátkem lekce. Ranní lekce se začátkem v 7.00 a 8:00 můžete zrušit 12 hod před začátkem. Rezervovat lekci je možné maximálně 1 hodinu před lekcí. V případě, že lekce není zrušena v daném čase, kredit i za neodcvičenou lekci zůstává stržen. V případě včasné omluvy se kredit vrátí klientovi zpět na uživatelský účet.

U individuálních lekcí je rezervace možná po předchozí domluvě na tereza@blissyoga.cz a zrušení rezervace je možné pouze 12 hod před začátkem lekce.

U kurzů a workshopů se řídíme vždy podmínkami daného kurzu, či workshopu.

3. Jakým způsobem mohu ve studiu platit?

Studio přijímá platby v hotovosti na recepci studia, platbu převodem na účet studia. Připravujeme platbu platební bránou comgate. Akceptujeme Benefit plus, Benefity a Sodexo.

4. Pokud mám zdravotní problémy, mohu přijít na lekci?

Pokud máte zdravotní problémy, doporučujeme vybrat ze skupinových či individuálních lekcí v sekci Terapie. I v případě výběru cvičení v sekci Terapie, doporučujeme konzultaci pohybové aktivity s vaším lékařem.

5. Je vhodné cvičit v době těhotenství?

Pokud jste těhotná a jógu jste nikdy necvičila, jsou pro Vás vhodné pouze lekce Těhotenské jógy ( momentálně v našem studiu nenabízíme ) a to od 2. trimestru těhotenství. U nás ve studiu můžete využít lekcí ze sekce Terapie.

6. Kde mohu u prostoru zaparkovat?

Studio se nachází v klidné obytné zóně „Sídliště Sladovny Podbaba.“ Prosíme naše klienty, aby k parkování využili placené parkovací zóny pro Prahu 6, nebo garáže Kaufland Podbaba.